июнь, 2017 ел
чәршәмбе

7 июнь көнне Балтач мәдәният үзәгендә «Наз» халыкка комплекслы социаль хезмәт күрсәтү үзәгенең социаль хезмәткәрләре өчен һөнәри бәйге оештырылды.

baltasi.tatarstan.ru

6-7 июнь көннәрендә   Сколково Инновацион үзәгендә  Startup Villag уза.

almetyevsk.tatarstan.ru

TATAR.RUN йөгерүләр сериясе Әлмәткә килде: май аенда республика башкаласында үткән "Казан марафоныннан" соң Татарстанны тагын берничә старт көтә, шуларның берсе безнең шәһәрдә узачак. 2 сентябрь көнне, Нефтьчеләр көне бәйрәме алдыннан, Әлмәт урамнары йөгерү юлларына әйләнәчәк, аларга йөгерү өлкәсендә профессионаллар һәм бу спорт төрен яратучылар чыгачак.

almetyevsk.tatarstan.ru

Шушы көннәрдә Сабантуй уза торган мәйданда предприятие-оешма, эшче төркем вәкилләре катнашында бәйрәмгә әзерлек сораулары буенча киңәшмә үтте.

leninogorsk.tatarstan.ru

8 июнь - бик тә мөһим һәм җаваплы гамәл башкаручы социаль хезмәткәрләр көне.

cheremshan.tatarstan.ru

Чирмешән муниципаль район башлыгы Фердинат Дәүләтшин гражданнарны кабул итә.

cheremshan.tatarstan.ru

Бүген Кама Тамагы муниципаль районы  Башкарма комитетының  ГХАТ бүлегендә, Пенсия фондының ТР буенча бүлекчәсе идарәчесе урынбасары Сергей Шашуров катнашында,   тантаналы рәвештә ана (гаилә) капиталына  сертификатлар тапшырылды.

kamskoye-ustye.tatarstan.ru

2 июнь көнне медицина тармагы ветераны, Зөфәр Гаяз улы Сәгъдиев, зирәк хезмәттәш, чын профессионал, остаз, зур хәрефтән врач-уролог, нечкә юмор хисе һәм бөтенесен җиңеп чыга торган оптимизмы булган кешегә 75 яшь тулды. Ярты гасырга якын вакыт эчендә медицина өлкәсендә, шуларның 38 елын Әлмәт үзәк район хастаханәсендә (2014 елның август аеннан бирле лаеклы ялда) хезмәт итте ул.

almetyevsk.tatarstan.ru

Шәхси мәгълүматларны саклау турында  балалар өчен мәгълүмат.

cheremshan.tatarstan.ru

Татарстанда торак пунктларын чистарту һәм территорияләрне тәртипкә китерү буенча санитар-экологик икеайлык тәмам һәм аның нәтиҗәләре билгеле.

mamadysh.tatarstan.ru