сентябрь, 2017 ел
җомга

ТР-ның Росреестр идарәсе республика территориясендәге кадастр инңенерларының рейтингын әзерләде.

verhniy-uslon.tatarstan.ru

8-нче сентябрьдә район Башкарма комитеты, Югары Ослан авыл җирлеге Башкарма комитеты, Татэнергосбыт Печище тракты урамы буенча урнашкан хоккей мәйданчыгын кабул итү буенча комиссия эшләде.

verhniy-uslon.tatarstan.ru

4-7-нче сентябрь көннәрендә Идел яшьләр Үзәгендә ТР Балалар оешмалары Советы узды.

Хөрмәтле Югары Осланлылар!

Киләсе шимбәдә, 16-нчы сентябрьдә,  традицион республикакүләм ярышлар - “Татарстан кроссы – 2017” узды.

Хөрмәтле район халкы!

9-нчы сентябрьдә Югары Ослан авылында Югары Ослан урта мәктәбе уен мәйданчыгында мини-футбол буенча Чемпионат булачак.

verhniy-uslon.tatarstan.ru

Бүген, 8-нче сентябрьдә, район башлыгы Марат Зиатдинов Гражданнарны хәрби хезмәткә алу нәтиҗәләре буенча эшлекле утырыш үткәрде.

verhniy-uslon.tatarstan.ru

Бүген, 8-нче сентябрьдә, Югары Осланның Набережная урамын төзекләндерү сораулары буенча киңәшмә булып узды.

verhniy-uslon.tatarstan.ru

21-22 сентябрь көннәрендә ГТРК “Корстон”да “Киләчәккә караш” дигән бизнес-форум оештырыла.

verhniy-uslon.tatarstan.ru

Бүген видеоконференция рәвешендә ТР премьер-министры урынбасары Шамил Гафаров җитәкчелегендә Ююлда йөрү куркынычсызлыгы буенча хөкүмәт комиссиясе утырышы булып узды.

verhniy-uslon.tatarstan.ru

Санкт-Петербургта Ленинград Блокадасы корбаннары истәлегенә багышланган чара үтте. Анда Татарстан вәкиллеге хезмәткәрләре дә катнашты. Әлеге делегация составында район башлыгы РәгатьХөсәенов та бар иде.

leninogorsk.tatarstan.ru