сентябрь, 2017 ел
сишәмбе

ТР ның сәламәтлекне саклау Министрлыгы сайтында халыкның республика сәламәтлекне саклау учреңжениеләрендә медицина ярдәме күрсәтү белән канәгатьме икәнен белү буенча опрос барлыкка килде.

verhniy-uslon.tatarstan.ru

Иннополис шәһәрендә яшәүче булачак әниләр тәүлек буе врач консультациясен онлайн элемтә буенча кабул итәләр.

verhniy-uslon.tatarstan.ru

Россиянең чиктән тыш хәлләр Министрлыгы приказы нигезендә 4-6-нчы октябрь көннәрендә Югары Ослан районы территориясендә гражданнар оборонасына әзерлек үтәчәк.

verhniy-uslon.tatarstan.ru

Бүген Иннополиста IoT World Summit Russia ачылды. Redenex командасы Иннополиска индустриянең  әйдәп баручы белгечләрен - дөньякүләм IoT лидерларын һәм экспертларын җыйды.

verhniy-uslon.tatarstan.ru

Бүген “Мисс Планета” үзенең конөерт директоры белән Югары Осланга килде.

verhniy-uslon.tatarstan.ru

«Экстремизмга – Юк!» айлыгы кысаларында, «Наз» үзәге белгече Наталья Закирова Нөнәгәр мәктәбе базасында тематик дәрес уздырды.

baltasi.tatarstan.ru

Иштуган урта мәктәбе укучылары Россия күләмендә үткәрелгән “Милләтләр кроссы – 2017” акциясендә катнаштылар.

Бу тантаналы чараларда ТР Премьер-министры урынбасары Васыйл Шәйхразиев, Спорт көрәше федерациясе президенты Әгъзам Гобәйдуллин һәм Бөгелмә муниципаль районы башлыгы, шәһәр мэры Линар Закиров катнашты

bugulma.tatarstan.ru

Чирмешән  районында 58 яшьлек хатын-кыз  административ надзор вакытында  берничә тапкыр чикләүләрне үтәмәгән өчен   иреге чикләнде.

cheremshan.tatarstan.ru

Район башлыгы Дмитрий Иванов район командасын котлады