сентябрь, 2017 ел
дүшәмбе

2017 елның 25 нче сентябрендә “Наз” тернәкләндерү бүлекчәсендә тернәкләнүчеләргә  Татарстан Республикасы Дәүләт алкоголь инспекциясенең Арча территориаль органы җитәкчесе Абдуллина Ләйсән Ильсур кызы белән очрашу булып узды.

baltasi.tatarstan.ru

2017 елның 25 нче сентябрендә “Наз” тернәкләндерү бүлекчәсендә “Экстремизмга-юк” айлыгы  кысаларында тернәкләнүчеләр көче белән “Террорга юк дип әйтик!” исеме астында гәҗит чыгарылды. Аның максаты - мөмкинлеге чикле кешеләргә һәм пенсионерларга терроризм һәм экстремизм турында күзалларга, hәм террор вакытында каушап калмыйча тиешле кагыйдәләрне үтәргә кирәклеген искәртеп үтү иде.

baltasi.tatarstan.ru

Эльвира Сафина Чүпрәле якташларын иҗат кичәсенә чакыра

drogganoye.tatarstan.ru

Макыл мәктәбендә ата-аналар җыелышы булып узды.

verhniy-uslon.tatarstan.ru

Бердәм дәүләт имтиханнарыннан югары баллар җыяр өчен бик зур тырышлык кирәк.

verhniy-uslon.tatarstan.ru

Территориаль усеш булеге

muslumovo.tatarstan.ru

Федерация Советының Россия Федерациясе Федераль Җыелышының икътисадый сәясәт буенча комитеты тарафыннан Россия Федерациясе Икътисадый үсеш министрлыгы белән берлектә "Стратегия-2035" конкурсы үткәрелә.

mamadysh.tatarstan.ru

23 сентябрь көнне Түбән Тархан авылы китапханәсендә мәдәният хезмәткәрләре балалар өчен “Табигать мозаикасы” дип исемләнгән экологик ярышлар уздырдылар

tetushi.tatarstan.ru

Республикада, шул исәптән безнең муниципаль районда игелеклелек атнасы старт алды.

leninogorsk.tatarstan.ru

Район башкарма комитеты җитәкчесе Алексей Макаров карары нигезендә , иң беренче чиратта, балалар бакчаларына, мәктәпләргә, мәдәният, медицина учреждениеләренә җылылык җибәрелергә тиеш.

kaybici.tatarstan.ru