сентябрь, 2017 ел
чәршәмбе

Ханжин П.С. исемендәге Тәтеш 1 нче урта гомуми белем бирү мәктәбендә быел 81 бала беренче сыйныфка укырга керде.

Тинчуринның сүнмәс йолдызы

cheremshan.tatarstan.ru

27 сентябрьдә мәктәпкәчә яшьтәге балалар Бөек Ватан сугышы ветераны Авдонин Иван Николай улы белән очраштылар

"Мин һөнәр сайлыйм"

cheremshan.tatarstan.ru

Бүген бакчабызда "Игелекле эшләр" көне үтте

tetushi.tatarstan.ru

5 октябрьдән матбугатка язылу декадасы башлана.

Бу вакытта 2018 елның беренче ярты елына матбугат чараларына язылу бәяләре бераз киметеләчәк. Әйтик,”Новая жизнь” (“Яңа тормыш”) газетасына почта аша 594 сумга язылырга була. Ә инде льготаны исәпкә алмаганда, газета бәясе 660 сум тәшкил итә.

spasskiy.tatarstan.ru

27 сентябрьдә район хакимияте бинасында, балаларның  мәгълүмати куркынычсызлыгы проблемаларына багышланган республика семинар-киңәшмәсе узды.

Территориаль усеш булеге

muslumovo.tatarstan.ru

Территориаль усеш булеге

muslumovo.tatarstan.ru

Тәҗрибә уртаклашу максатыннан узган атнада Әгерҗе районы делегациясе Мөслим районына эшлекле сәяхәт кылды. Делегация составында районыбызның хакимият вәкилләре, оешма-предприятие җитәкчеләре бар иде.

agryz.tatarstan.ru