сентябрь, 2017 ел
пәнҗешәмбе

Бүген ТР дәүләт алкоголь инспекциясе җитәкчесе Җәүдәт Әхмәтханов эш визиты белән Лаеш районында булды. Аның белән район башлыгы Михаил Афанасьев очрашты. Яклар үзара хезмәттәшлек һәм дәүләт алкоголь инспекциясе эшчәнлеген җирле дәрәҗәдә киңәйтү мәсьәләләрен карап тикшердәләр. Очрашуда шулай ук дәүләт алкоголь инспекциясенең Казан территориаль органы җитәкчесе Марина Егорова да катнашты.

laishevo.tatarstan.ru

Кышка әле ерак булса да, көз барыбер үзенкен итә: бер көнне җылы торса, икенче көнгә өсләргә калынрак ки- емнәр кияргә мәҗбүр итә.

mamadysh.tatarstan.ru

“ТАТМЕДИА“ акционерлык җәмгыяте һәр подписка йомгагы буенча җәмгыятьнең иң күп газета- журналларына язылучылар арасында төсле телевизор, санлы фотоаппаратлар, башка төрле бүләкләр уйната.

mamadysh.tatarstan.ru

28 сентябрь көнне “Каенкай” балалар бакчасында әти - әниләр һәм балалар өчен “Шәп яшибез” темасына сәләмәт яшәү рәвеше пропогандасы үтте

tetushi.tatarstan.ru

28 сентябрь көнне Елгабаш авыл клубы мөдире авыл фельдшеры белән берлектә башлангыч сыйныф укучылары өчен "Сәламэт булыйк!" исемле сәламәтлек сәгате үткәрделәр.

Универсаль спорт мәйданчыклары төзү

muslumovo.tatarstan.ru

Узган якшәмбе көнне “112“ хезмәтенең Мамадыш районы дежур частена урманда бала югалу турында хәбәр керә.

mamadysh.tatarstan.ru

Урожайная урамында су белән тәэмин итү челтәрләрен реконструкцияләү буенча эш алып барыла

muslumovo.tatarstan.ru

Хөрмәтле кайбычлылар! 1 сентябрьдән 2018 елның беренче яртыеллыгына матбугатка язылу кампаниясе башланды. Агымдагы елның декабрь ахырына кадәр газета-журналларга язылырга өлгерергә кирәк.

kaybici.tatarstan.ru

Единый день консультации