декабрь, 2017 ел
сишәмбе

Бүген Югары Ослан гимназиясендә директорларның уку-укыту буенча урынбасарлары өчен ”Укыту сыйфатын бәяләүнең эчке системасы” дигән методик семинар узды.

verhniy-uslon.tatarstan.ru

2018 нче елның1 нче январеннан 2017 нче елның 1 нче июлендә чыккан 134-ФЗ нче номерлы “Страховой пенсияләр турында” гы федераль законда эшләмәүче пенсионерларга төшеп калган индексаөияләрен түләү турында аңлатма бирә.

verhniy-uslon.tatarstan.ru

Бүген, 19 нчы декабрьдә, район Башкарма комитеты җитәкчесе Ленар Хәкимҗанов гражданнарны шәхси сораулары белән кабул итте.

Кадерле дуслар!

Сезне “Яңа ел сандыгы” дигән балалар бәйрәменә чакырабыз!

verhniy-uslon.tatarstan.ru

Бүген, 19 нчы декабрьдә, район Башкарма комитеты җитәкчесенең беренче урынбасары Виктор Тимиряев  гражданнарны шәхси сораулары белән кабул итте.

verhniy-uslon.tatarstan.ru

19 декабрь  көнне  Югары Ослан муниципаль  районы Соболевский авыл җирлегендә  Борисовлар  гаиләсе  Маркел улы  Григорий  һәм  Дмитрий  кызы Анна 60 ел бергә  матур, тигез гомер итүләрен билгеләп үттеләр.

verhniy-uslon.tatarstan.ru

Бүген район башлыгы урынбасары Сергей Осянин Яр Морквашы авыл җирлегендә граңданнарны кабул итте.

verhniy-uslon.tatarstan.ru

Бүген, 19 нчы декабрьдә, район башлыгы Марат Зиатдинов гражданнарны шәхси сораулары белән кабул итте.

verhniy-uslon.tatarstan.ru

16 нчы декабрьдә Казанда Бокс һәм өстәл теннисы буенча Казан беренчелегенә ачык Чемпионат булып узды. Анда 80 нән артык спортсмен арасында Югары Ослан командасы да катнашты.

verhniy-uslon.tatarstan.ru

19 декабрьдә Рус Әшнәге авылында яшәүче Бөек Ватан сугышы ветераны Сухарев Николай Константин  улын  туган көне   белән котладылар.

ribnaya-sloboda.tatarstan.ru