гыйнвар, 2018 ел
чәршәмбе

Быел 16-23  нче январь көннәрендә Коргуза мәктәбендә математика атналыгы булып узды.

verhniy-uslon.tatarstan.ru

Район  балалар бакчалары тәрбиячеләре арасыннан иң талантлы, иң иҗади балалрны иң яратучы тәрбиячене сайлап алу максатыннан ел саен “Ел тәрбиячесе” дигән конкурс үткәрелә.

verhniy-uslon.tatarstan.ru

24 нче январьда район башлыгы Марат Зиатдинов Дәүләт алкоголь инспекциясенең йомгаклау коллегиясе утырышында видеоконференциядә катнашты.

verhniy-uslon.tatarstan.ru

23 гыйнвар көнне Пучы авылы китапханәчесе балалар бакчасында "Дуслык көче" дип исемләнгән балалар иртәсе үткәрде.

aktanysh.tatarstan.ru

22 гыйнвар көнне Пучы авыл китапханәсе китапханәчесе беренче сыйныф укучылары белән "Интеллектуаль көрәш" дип исемләнгән чара үткәрде.

aktanysh.tatarstan.ru

Бүген, 24 гыйнвар көнне, Пучы авыл китапханәсендә Гөлшат Зәйнашеваның тууына 90 ел тулу уңаеннан "Күңелебезнең сайрар кошы" дип исемләнгән әдәби - музыкаль кичә үткәрелде.

aktanysh.tatarstan.ru

Казанда республика Дәүләт алкоголь инспекциясе коллегиясе булды.

Казанда республика Дәүләт алкоголь инспекциясе коллегиясе булды.

sovmo.tatarstan.ru

“Тылсымлы кисәкләр” дигән түгәрәк

pestreci.tatarstan.ru

Зур Әтрәч китапханәсендә  балалар шагыйре  Х.Халиков иҗаты буенча әңгәмә  һәм  китапларына кузәту  булды.

tetushi.tatarstan.ru