гыйнвар, 2018 ел
сишәмбе

Бүген, 30 нчы январьда, авыл җирлеге башлыгы Марат Зиатдинов гражданнарны шәхси сораулары белән кабул итте.

verhniy-uslon.tatarstan.ru

2018 нче елның 1 нче мартыннан һәрбер эш бирүче үзендә эшләүчеләрнең 2017 нче елда застраховать иткәннәрнең СЗВ-СТАЖ формасында Пенсион фонд территориаль органнарына җибәрәләр.

verhniy-uslon.tatarstan.ru

ТАССР ның 100 еллыгына багышланган китап күргәзмәсен шулай дип атадылар.

verhniy-uslon.tatarstan.ru

30 гыйнвар көнне Югары Ослан муниципаль районының Башкарма комитеты ГХАТ бүлегендә яңа туган  баланы тантаналы рәвештә теркәү булды. Бу гаилә- Филеневлар гаилəсе,  Алексей улы Андрей һәм  Николай кызы Оксананың гаиләдә бишенче балалары,малайлары  туды, аңа Максим исеме куштылар.

verhniy-uslon.tatarstan.ru

Бүген, 30 нчы январенда, район Башкарма комитеты җитәкчесе Ленар Хәкимҗанов гражданнарны шәхси сораулары белән кабул итте.

verhniy-uslon.tatarstan.ru

Бүген Илексаз авыл җирлегендә халык җыены узды.

sarmanovo.tatarstan.ru

Кышкы Олимпия Уенннарына бара алмаган спортчылар өчен Сочида аерым ярыш узачак. Бу хакта "Известия" басмасы хәбәр итә. Анда 500ләп спортчы чыгыш ясар дип көтелә.

agryz.tatarstan.ru

Район хакимиятендә “Хәрби туганлык“ оешмасы җирле бүлекчәсенең яңа җитәкчесе Рәшит ГАРИФУЛЛИН белән очрашу булды.

agryz.tatarstan.ru

Түбән Камада КВН уеннарының ярымфинал зона этабында катнашкан алты район арасында Әгерҗенең “САГА“ командасы да осталыгын күрсәтте.

agryz.tatarstan.ru

2018 елда 25 объектта физик мөмкинлекләре чикле кешеләргә уңайлыклар тудырылачак.