март, 2018 ел
шимбә

Ике шәһәр арасында хезмәттәшлек турында меморандум 2018 елның гыйнварында төзелгән иде.

sovmo.tatarstan.ru

9 март көнне Куныр мәдәният йортында Халыкара хатын-кызлар көне уңаеннан "Яз сулышы" исемле бәйрәм концерты гөрләде. Концерт матур җырлар, дәртле биюләр, күңелле скетчлар белән үрелеп барды.

baltasi.tatarstan.ru

Бүген “Чемпион” спорт комплексында кышкы ГТО нормаларын тапшыруга багышланган Бөтенроссия физкультура – спорт фестиваленең “Зур гаилә уеннары” дип аталган муниөипаль этабы булып узды.

verhniy-uslon.tatarstan.ru

8 март көнне Иске Айман мәдәният йортында студентлар катнашында күңелле концерт узды.Шул рәвешле алар авылдашларына бик тә матур бүләк ясады.

aktanysh.tatarstan.ru

Яшьләрнең ял итү үзәгендә "Идеи для успешного бизнеса в сельскохозяйственной деятельности" темасына бизнес лекция укылды.

cheremshan.tatarstan.ru

Яшьләрнең ял итү үзәгендә "Угадай мелодию" уены булды

cheremshan.tatarstan.ru

КӨНДӘЛЕК ОПЕРАТИВ ҺАВА ТОРЫШЫ 2018 елның 11 мартында Татарстан Республикасы территториясендә гадәттән тыш хәлләр барлыкка килү турында

cheremshan.tatarstan.ru

КӨНДӘЛЕК ОПЕРАТИВ ҺАВА ТОРЫШЫ 2018 елның 10 мартында Татарстан Республикасы территториясендә гадәттән тыш хәлләр барлыкка килү турында

cheremshan.tatarstan.ru

8 март көнне Кәзкәй мәдәният йортында бәйрәм уңаеннан күңелле чара оештырылды.

aktanysh.tatarstan.ru