июль, 2018 ел
чәршәмбе

18 нче июльдә  районның финанс-бюджет Палатасы рәисе Еена Колесова ТР ның налог, казначейство, финанс органнары катнашында узган 2018 нче елның 1 нче яртыеллыгында бюджет үтәлеше темасына утырышта катнашты.

verhniy-uslon.tatarstan.ru

Җомга көнне бу турыда Дәүләт Думасы пленар утырышында закон проекты авторларының берсе депутат Николай Герасименко җиткергән

zelenodolsk.tatarstan.ru

2018 елның 1 июленнән алкоголь продукциясен данәләп ягъни ваклап сатуга лицензиясе  булган лицензиатларны Россия Финанс министрлыгының салым һәм таможня  сәясәте департаменты  хаты нигезендә планлы рәвештә тикшерү туктатыла.

zelenodolsk.tatarstan.ru

Яшел Үзән муниципаль районының Иҗтимагый Советының вәкаләтләре чыкты.

zelenodolsk.tatarstan.ru

Яшел үзәнлеләрне бөтенроссия «Аталар патруле» акциясендә катнашырга чакыралар.

zelenodolsk.tatarstan.ru

20 июльдә Яшел Үзәндә Татарстан Республикасы торак ипотекасын кредитлау агентлыгы белгечләре халыкны кабул итә.

zelenodolsk.tatarstan.ru
Бүген Карманлылар яңа клублы булды. Аны ачу тантанасында район башлыгы Р.Г. Кәримов, Татарстан Президенты аппаратыннан Ф. Г. Нуриев, район башлыгы урынбасары В.Г. Акатьев, район Башкарма комитеты җитәкчесе И. Ф. Хафизов катнашты.

zainsk.tatarstan.ru

Көне булдыру - дәүләт янгын күзәтчелеге.

zvezd-drogganoe.tatarstan.ru

Бүген 18 июль көнне 15:00 сәгатьтә Татарстан Республикасының Министрлар Кабинетында чакыру комиссиясенең утырышы булып узды.  Утырышта район башлыгы Альберт Рәхмәтуллинга  Өлкән лейтенант дигән исем бирелде.

kaybici.tatarstan.ru

Игътибар, жыелыш!