июнь, 2017 ел
пәнҗешәмбе

Базарлы Матакның Ленин урамындагы ике катлы йортка быел республика программасы нигезендә капиталь ремонт ясалды, 28 июньдә аны куллануга тапшырдылар.

alkeevskiy.tatarstan.ru
Мөслим сәнгать мәктәбе укытучылары hәм укучылары Мөслим авылы буйлап “Сабантуй-2017” бәйрәменә бүләк җыярга чыктылар.

muslumovo.tatarstan.ru

Тукай районында агымдагы елның  гыйнвар- июнь айларына йортлар файданануга тапшырылды

tukay.tatarstan.ru

"Мизгел" яшьләр үзәге белгечләре барлык балаларныда иң күңелле һәм яраткан бәйрәмгә чакыра...

muslumovo.tatarstan.ru

Әлеге проблема белән бөгелмәле Бөгелмә муниципаль районы башлыгы Линар Закировка гражданнарны шәхси кабул итү барышында мөрәҗәгать итте

bugulma.tatarstan.ru

Архив бүлеге, дәүләт архитектура-төзелеш күзәтчелегенең көньяк-көнчыгыш территориаль инспекциясе, дәүләт алкоголь инспекциясенең Әлмәт территориаль органы  заманча шартлар тудырылган биналарга күчте.

almetyevsk.tatarstan.ru

2018 елда Әлмәтнең 51 йортында капиталь ремонт көтелә.

almetyevsk.tatarstan.ru

"Бердәм Россия" партиясенең Чирмешән җирле бүлекчәсе

cheremshan.tatarstan.ru

Көндәлек матбугатка язылу буенча чираттагы кампания тәмамланды. Без укучыларыбызга мөрәҗәгать итеп, аларның кайсы газета һәм җурналларга өстенлек бирүен ачыкларга тырыштык.

spasskiy.tatarstan.ru

7-9 нчы июль көннәрендә “Тәмле Казан” дип исемләнгән ел саен үткәрелә торган гастрономик фестиваль узачак.

verhniy-uslon.tatarstan.ru