сентябрь, 2017 ел
якшәмбе

Кичә, 9 сентябрь көнне, район үзәгенең "старт" үзәгендә "Милләтләр кроссы" Бөтенроссия акциясе кысаларында сарманлылар йөгерү ярышларында катнаштылар.

sarmanovo.tatarstan.ru

10 сентябрь көнне Әлмәттә шәһәр Советына депутат сайлау уза. Ул шулай ук Әлмәт районының 10 округында да уза.Аларда 32 кандидат катнаша.

almetyevsk.tatarstan.ru

6-нчы сентябрьдә буа шәһәрендә “Бердәм Россия” партиясе көне булып узды.

verhniy-uslon.tatarstan.ru

Салкыннар башлануга җылы бирү сезоны башлана һәм янгын чыгу куркынычы арта.

verhniy-uslon.tatarstan.ru

Әлмәт районының 10 округында шәһәр Советына депутат сайлау уза.

almetyevsk.tatarstan.ru

Дүшәмбе көнне төнлә куе томан, һәм туфракта 1 градуска кадәр салкын көтелә.

verhniy-uslon.tatarstan.ru

11 сентябрьдә төнлә республикада урыны белән 1 градуска кадәр салкын көтелә.

leninogorsk.tatarstan.ru

Бүген районның 11 округында муниципаль берәмлекләрнең вәкиллекле органнарына депутатлыкка кандидатларны өстәмә сайлаулар узуын искә төшерик, аларда 39 кандидат катнашты.

almetyevsk.tatarstan.ru

Спас муниципаль районы финанс-бюджет палатасының планлаштыру һәм анализ бүлеге җитәкчесе Елена Викторовна Подгорнова Татарстан Республикасы Финанс министрлыгының Мактау кәгазе белән бүләкләнде.

spasskiy.tatarstan.ru

Бүген бөтен Россия буйлап, шул исәптән Әлмәт муниципаль районында Әлмәт районы буенча 10 сайлау участогында һәм Әлмәт шәһәре интернациональ бер мандатлы сайлау округының 4 участогында муниципаль берәмлекләрнең вәкиллекле органнарына депутатлыкка кандидатларны өстәмә сайлаулар уза.