июль, 2018 ел

ribnaya-sloboda.tatarstan.ru

26.07.2018

ribnaya-sloboda.tatarstan.ru

Арбор авылында гомер итүче Идрисова Нәсимә Хәсән кызына 26 июль көнне 90 яшь тулды.

baltasi.tatarstan.ru

Соңгы елларда республика халыкны су белән тәэмин итүгә зур игътибар бирә бу – ТР ның архитектура, төзелеш һәм торак-коммуналь хуҗалыгы Министрлыгы җавплылыгы астында эшләнә.

verhniy-uslon.tatarstan.ru

2018 елгы җәй безнең хәтердә пенсия реформасы һәм футбол чемпионаты белән истә калыр мөгаен.

zelenodolsk.tatarstan.ru

– Законлы көченә кертелгән хөкем карарына шикаять белдереп Россия Федерациясе Генераль прокурорына мөрәҗәгать итеп буламы һәм моның өчен нинди документлар таләп ителә?

zelenodolsk.tatarstan.ru

Россия Федерациясендә Бөтендөнья тәмәкесез көн айлыгы «Тәмәке һәм йөрәк» девизы астында бара. Ул шулай дип юкка аталмаган.

zelenodolsk.tatarstan.ru

Күршеләрнең җир участокларында биш ел элек йортлары янды. Бакчаларында чүп үләне котыра, хуҗаларының килеп күренгәннәре дә юк. Аларның җирләрен алып миңа бирүләрен дәгъвалый аламмы?

zelenodolsk.tatarstan.ru

Актанышта 27 - 28 июль көннәрендә “Актаныш гармуннары” Бөтенроссия фестивале үтәчәк. Бу уңайдан “Татар-информ” мәгълүмат агентлыгы матбугат конференциясендә уздырган иде. “Интертат” укучыларга конференциядә яңгыраган кызыклы фикерләрне тәкъдим итә.

aktanysh.tatarstan.ru

Бүген, 26 июльдә район башкарма комитеты җитәкчесе Алмаз Әхмәтшин капиталь ремонтланучы “Тирмәкәй” балалар бакчасында булып, эшләрнең барышы белән танышты.

nurlat.tatarstan.ru