март, 2017 ел
сишәмбе

Бүген Югары Ослан авыл җирлеге бинасында авыл җирлеге башлыгы урынбасары В.Раков,  иҗтимагый оешма җитәкчесе Рифкать Халиков, депутат Н.Муфталиев, Буа электр челтәре компаниясе филиалы башлыгы В. Караевлар катнашында чираттагы гражданнарны кабул итү булды.

verhniy-uslon.tatarstan.ru

2017 елның 7 март көнне Халык-ара хатын кызлар коне – 8 март бәйрәме уңаеннан, гадәттәге матур традицияне дәвам итеп, 14 яше тулган 12  яшьүсмер кызга Балтач ГХАТ бүлеге залында  паспорт тапшыру тантанасы булып узды. РФ федераль миграция хезмәтенең Балтач районы бүлеге белгече Руслан Сәләхетдинов  тантаналы рәвештә, шәхесләрен ачыклаучы төп документ – паспортлар тапшырды. ГХАТ бүлеге хезмәткәрләре тарафыннан бүләккә паспорт тышлыклары һәм “Семейные страницы” дип исемләнгән белешмә әсбап та бирелде. Район ветераннар Советы рәисе Рифат Абдуллин барлык ир-егетләр исеменнән әлеге тантаналы чарада катнашкан кызларыбызны, аларның әниләрен һәм әбиләрен 8 март бәйрәме белән котлап үзенең матур теләкләрен җиткерде.

baltasi.tatarstan.ru

14 март  көнне Олы - Нырты "Миләшкәй" балалар бакчасында катнаш төркеме балалары  елга буйларында үсүче тал песие белән таныштылар.

Межрегиональный конкурс творческих проектов учащихся, студентов и молодежи «Моя семейная реликвия» приуроченный к празднованию 72-ой годовщины Победы в Великой Отечественной войне

tetushi.tatarstan.ru

Татарстанда электрон хезмәтләр белән идарә итү буенча яңа электрон сервис эшли башлады.

cheremshan.tatarstan.ru

Уважаемые родители, педагоги и воспитатели! Совсем немного времени остается до начала весенних каникул

tetushi.tatarstan.ru

12-13 март көнне Актаныш муниципаль районы мәдәният йортында "Созвездие - Йолдызлык - 2017" эстрада сәнгатендә катнашучыларның Республика ачык телевизион яшьләр фестиваленең XVII нчы зона туры булып узды.

muslumovo.tatarstan.ru

Инструктаж с детьми Большешемякинского детского сада «Ромашка»

tetushi.tatarstan.ru

Балаларга тәрбия һәм өстәмә белем бирү өлкәсендә һөнәри осталык буенча республика бәйгесенең зона этабында бик әйбәт чыгыш ясап, безнең педагоглар финалга узды.

alkeevskiy.tatarstan.ru

Ана капиталын бирү срогы бер айдан 10 көнгә кыскартылды.

almetyevsk.tatarstan.ru