апрель, 2018 ел
сишәмбе

Атнаның һәр сишәмбедә Район башлыгы Альберт Рәхмәтуллинның гражданнарны кабул итү көне. Мөрәҗәгать итүчеләрнең саны үнбиш кеше иде. Торак йортлар белән тәэмин итү һәм социаль сораулар каралды.

kaybici.tatarstan.ru

Лениногорск районы мәктәпләрендә 4-9 апрель аралыгында экология темаларына сыйныф сәгатьләре, конкурс кошларга багышланган бәйрәмнәр үтте.

Бадминтон буенча ярышлар үтте

leninogorsk.tatarstan.ru

11 апрелҗдә  «Эфир» телеканалында «Новое утро» тапшыруы чыгачак, анда Росресстрның бүлек начальнигы Илнур Галеев катнаша.

leninogorsk.tatarstan.ru

10 апрель көнне Балалар иҗат үзәгенең актлар залында “Без бергә” балалар халык иҗаты конкурсының Гала-концерты булып узды.

Әйләнә-тирәлекне саклау буенча сораулары булган гражданнарны 18 апрельдә 10нан 12 сәгатькә кадәр Идел буе төбәкара табигатьне саклау прокурорының урынбасары Артем Николаев кабул итә.

zelenodolsk.tatarstan.ru

Яшел Үзәндә “Күн туп – 2018” футбол турниры старт ала.

zelenodolsk.tatarstan.ru

Шустов урамындагы 4нче йортта янгын чыгу турында хәбәр кичке җиделәр тирәсендә килеп ирешә.

Бадминтон сәламәтлекне ныгыта.

leninogorsk.tatarstan.ru

11 апрельдә  10  сәг.10 минутта 10 минут дәвамында Росреестр вәкиле  ГТРК «Радио Татарстана»да  «Актуальное интервью» тапшыруында чыгыш ясый.