апрель, 2024 ел
пәнҗешәмбе

Балтачның  «Наз» халыкка социаль хезмәт күрсәтү үзәгендә 245 өлкән яшьтәге гражданнарга өйгә барып социаль хезмәт күрсәтәләр.

март, 2024 ел

март, 2024 ел

гыйнвар, 2024 ел
сишәмбе

ноябрь, 2023 ел
чәршәмбе

«Демография» милли проектының «Өлкән буын» федераль проектын тормышка ашыру максатыннан «Наз» халыкка социаль хезмәт күрсәтү үзәге үзәк район хастаханәсе белән берлектә 65 яшьтән өлкәнрәкләрне медицина тикшерүе үтү өчен дәвам итәләр.

ноябрь, 2023 ел
чәршәмбе

Татарстан эшкуарлары кече һәм урта бизнес өчен түләүсез белем бирү программаларына керү мөмкинлеге булган 100 цифрлы сертификат алачак. Бизнесның яңа технологияләренә өйрәтү өчен сертификатлар «кече һәм урта эшкуарлык»милли проектын тормышка ашыру кысаларында агымдагы ел ахырына кадәр таратылачак.

пәнҗешәмбе

сишәмбе

Түнтәр авылында гомер итүче Нина (Әминә) Ивановна Зарипова йөзъяшәрләр сафына баскан районыбызның иң өлкән кешесе