24 сентябрь - Татарстан Республикасы профсоюзлары көне

2019 елның 24 сентябре, сишәмбе

Хөрмәтле Минзәлә районы Профоюзлары әгъзалары!

РФ дәүләт учреждениеләре һәм иҗтимагый хезмәт күрсәтү хезмәткәрләре Профсоюзларының Татарстан Республика комитеты сезне чын күңедән ТАТАРСТАН РЕСПУБЛИКАСЫ ПРОФСОЮЗЛАРЫ КӨНЕ белән чын йөрәктән котлый!
Бүген профсоюз илнең иҗтимагый-сәяси тормышында лаеклы урын алып тора, социаль-икътисадый программаларны эшкәртүдә, халык мәнфәгатьләрен яклауда өстенлекләрне билгеләүдә, аеруча социаль әһәмияткә ия проблемаларны хәл итүдә актив катнаша.
Профсоюзның көче аның бердәмлегендә, татулыгында һәм гаделлегендә! Даны һәм горурлыгы - аның кешеләрендә, профсоюз кадрларында һәм аның активында!
Сез башкарган һәм башкара торган зур эшләр өчен рәхмәт сүзләрен кабул итеп алыгыз!
Профсоюз башкарган эшләр алга таба да кешеләр хөрмәтенә лаек булсын! Профсоюзның көченә ышаныч көннән-көн артсын! Сезгә озак елларга җитәклре бәзет һәм уңышлар телибез!

Минзәлә районында вәкил Миләүшә Кириченко.