апрель, 2017 ел
пәнҗешәмбе

Киңәшмәдә шәһәр һәм авыл китапханәләренең эш нәтиҗәләре каралды, киләчәккә планнар билгеләнде. Китапханәләр әлеге чорда югары күрсәткечләргә ирештеләр, дип билгеләп үтелде.

leninogorsk.tatarstan.ru

Игелеклелек атналыгы кысаларында, «Ровесник» белгечләре берничә чара үткәрде. Катнашучылар – 12нче лицей укучылары иде. Беренчеләр игелеклелекне ничек күрүләре турында сөйләделәр, теләкләр кабул иттеләр.

leninogorsk.tatarstan.ru

Күптән түгел Пенсия фондының Татарстан буенча бүлекчәсенең киңәйтелгән утырышы узды. Анда узган елга йомгак ясалды.

leninogorsk.tatarstan.ru

Район Башкарма комитетының кадрлар хезмәте искә төшерә:
-Муниципаль хезмәт ияләре, муниципаль учреңдение җитәкчеләре ел саен 30 нчы апрельгә кадәр үзләренең доходлары, расходлары, мөлкәтләре турындагы белешмәләрне күрсәтергә тиеш.

verhniy-uslon.tatarstan.ru

Бүген  17 сәг. 13 минутта Яңа Елховой авылында мунча януы турында хәбәр итәләр.

leninogorsk.tatarstan.ru

Елдан – ел Бөек Ватан сугышы утын кичеп, гомерләрен ут астына тыгучылар саны кимегәннән-кими бара.

verhniy-uslon.tatarstan.ru

Семинар кысаларында рус һәм инглиз теле дәресләрендә укучыларның коммуникатив компетенциясен формалаштырудагы ысуллар турында сүз барды.

verhniy-uslon.tatarstan.ru

2014-1017 нче елларда авыл территорияләренең тотрыклы үсеше” программасында катнашу шартлары:

verhniy-uslon.tatarstan.ru

Югары Ослан гимназиясендә ОГЭ һәм ЕГЭ га хәзерлек буенча биология укытучылары семинары булып үтте.

verhniy-uslon.tatarstan.ru

22 апрель көнне Чистайның "Батыр" спорткомплексында  грек-рим көрәше буенча Республика турниры узды.