гыйнвар, 2020 ел
пәнҗешәмбе

Казанда 2020 елның 6-9 февралендә беренче тапкыр Халыкара авыл яшьләре конгрессы узачак. Анда Баулы активистлары да катнашачак.

bavly.tatarstan.ru

21 гыйнвар көнне Баулы агрокөллиятендә Татар Автономияле Совет Социалистик Республикасының 100 еллыгына багышланган «Юл лабиринтлары» танып-белү эстафетасы узды.

гыйнвар, 2020 ел
дүшәмбе

Баулы аграр көллиятендә, ТАССРның гасырлык юбилеен бәйрәм итүгә әзерлек һәм аны үткәрү буенча чаралар үткәрү кысаларында, «Яшьләр дөньясы» күппрофильле яшьләр үзәге хезмәткәрләре оештырган  патриотизм һәм дәүләтчелек дәресе узды.

декабрь, 2019 ел
дүшәмбе

29 ноябрьдән 1 декабрьгә кадәр Казанда Европа Советының алдынгы спикерлары белән Конгресс координаторларын укыту узды.

ноябрь, 2019 ел
дүшәмбе

Баулы агрокөллиятенең актлар залында Әниләр көненә багышланган матур бәйрәм концерты узды.

ноябрь, 2019 ел
җомга

5нче мәктәптә «БитУм» интеллектуаль-күңел ачу уены узды, аны «Татарстан Республикасы Аграр яшьләр берләшмәсе» Баулы бүлекчәсе оештырды.

октябрь, 2019 ел
чәршәмбе

Баулы агрокөллиятендә Халыклар бердәмлеге көненә багышланган интеллектуаль-күңел ачу уены узды.

октябрь, 2019 ел
пәнҗешәмбе

Бүген Баулы агрокөллиятендә "Юл хәрәкәте иминлеге" темасына медиа-викторина узды.