апрель, 2023 ел
сишәмбе

2023 елның 10 апрелендә Саба районы Югары сим урта мәктәбендә Татарстан Республикасы Дәүләт алкоголь инспекциясенең Арча территориаль органы хезмәткәрләре Рөстәм Фәрхуллин һәм Гелюса Дәүләтшина 8-11 сыйныфлар өчен сыйныфтан тыш дәрес үткәрделәр.

Тэги: ТР Дәүләт алкоголь инспекциясе оешканга 25 ел

2023 елның 10 апрелендә Саба районының «Балкыш» тернәкләндерү үзәгендә Татарстан Республикасы Дәүләт алкоголь инспекциясенең Арча территориаль органы хезмәткәрләре үзәккә килүчеләр өчен укыту чарасы үткәрделәр.

Тэги: ТР Дәүләт алкоголь инспекциясе оешканга 25 ел

2023 елның 7 апрелендә Татарстан Республикасы Дәүләт алкоголь инспекциясенең Арча территориаль органы башлыгы Булат Кадыйров һәм Татарстан Республикасы Дәүләт алкоголь инспекциясенең Арча территориаль органы контроль-инспекция бүлеге консультанты Рөстәм Фәрхуллин ......