октябрь, 2024 ел
чәршәмбе

ДАСХКУ «Лесхоз өлкәннәр һәм инвалидлар өчен интернат-йорты» бинасын капиталь ремонтлау

Госуслуги.Дом мобиль кушымтасы

"Синең йортың синең кулыңда"

- Идарәче оешмадан җаваплар алыгыз

- Өй чатларында сорауларны чишегез

- Гомумйорт җыелышларында катнашыгыз.

дүшәмбе

Саба муниципаль районының Шәмәрдән авылында өстәл теннисы буенча физкультура чаралары һәм (яисә) спорт чаралары уздыру өчен спорт залы төзелә башлады.

Тэги: Шәмәрдән авыл җирлеге окс ОКС

Татарстан Республикасы Саба муниципаль районының Мичәнбаш авылы янындагы буаның ГТСын капиталь ремонтлау буенча "Мелиорация-Сервис" ҖЧҖ подряд оешмасы тарафыннан төзелеш эшләре төгәлләнде.

Тэги: Шәмәрдән авыл җирлеге окс ОКС

чәршәмбе

Шәмәрдән ав., Совет ур., 4а йорт адресы буенча урнашкан 12 фатирлы күпфатирлы йортны төзү эшләре бара.

Тэги: окс ОКС

"Алтын Групп "ҖЧҖ подряд оешмасы тарафыннан Саба муниципаль районының "Саба район үзәк хастаханәсе" ДАССУның кан тамырлары үзәген төзү эшләре дәвам итә.

Тэги: окс

Байлар Сабасы ш.т. б., Тынычлык ур., 20 адресы буенча урнашкан күпфатирлы йортны төзү эшләре дәвам итә. Төзелешне "Ак Таш"ҖЧҖ төзелеш оешмасы алып бара.

Тэги: окс ОКС

Байлар Сабасы шәһәр тибындагы бистәсендә М. Җәлил ур., 3А йорт адресы буенча балалар иҗат йорты бинасын төзү эшләре бара.

Тэги: окс ОКС

Бүген 2024 елның 03 сентябрендә Байлар Сабасында индустриаль паркның икенче чиратын төзү буенча чираттагы күчмә киңәшмә узды.

җомга

Хәзерге вакытта Саба муниципаль районының Байлар Сабасы шәһәр тибындагы бистәсе территориясендә электр автомобильләрен тиз зарядкалау өчен ЭЗС урнаштыру эшләре алып барыла.